Přednosti naší společnosti

 

Certifikovaný systém řízení jakosti

Od roku 2004 vlastní firma KOVO-ZACH s.r.o. na kontrolní a montážní práce certifikát systému jakosti normy ISO 9001:2000. V současné době je firma držitelem certifikátů dle norem ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015 od mezinárodní certifikační organizace TAYLLOR & COX s akreditací v České republice.

 

Vysoká flexibilita

Počty pracovníků nasazených na montážní a kontrolní práce jsme schopni pružně navyšovat nebo snižovat podle potřeb zákazníka.

 

Reporty

Naše organizace má vyvinutou webovou aplikaci pro online monitoring a reporting pro naše zákazníky tak, aby viděli aktuální stav objednávky a například v případě kontroly kvality mohli kontrolovat množství NOK kusů včetně popisu jejich závad.

Zadávání vykonané práce do online databáze

 

Pojištění proti škodám způsobeným naší činností

Proti případným škodám jsme pojištěni u společnosti UNIQA

 

Rychlá pružná komunikace

Komunikace mezi zákazníkem a naší organizací může probíhat několika způsoby: osobně, telefonicky nebo přes internet, čímž se maximálně uspíší a minimalizují se případná nedorozumění. Zákazník má zároveň možnost průběh prací na zakázce sledovat přímo na našem serveru, získává tak úplný přehled o průběhu kontroly.

 

Možnosti zajištění vlastní přepravy

Za účelem přepravy materiálu vlastníme auto FORD – transit valník s plachtovou nástavbou.

Možnost vlastní přepravy autem FORD - transit

 

Zkušenosti pracovníků

Pracovníci naší společnosti jsou proškoleni v řadě kontrolních a montážních postupů. U nového zákazníka počítáme s proškolením našich pracovníků v jeho interních a montážních postupech.

Vlastní výuková místnost

Záruky za kvalitu

Naše společnost zabývající se tříděním, montáží a kontrolou dílů, provádí 100% kontrolu tak, jak je smluvně vázána. K této kontrole navíc aplikuje v rámci svých interních postupů statistickou přejímku dle ČSN ISO 2859-1, což je statisticky podložená metoda efektivní kontroly; je účinnější a poskytuje větší záruky, než tzv. 100% fyzická kontrola.